Mamy dla was kody do Heavy Metal Machines

Nowy sezon Heavy Metal Machines nosi nazwę Rockaway Beach i zabiera graczy na słoneczną plażę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs!

Nadeszło lato, a wraz z nim słońce, więc zawodnicy Heavy Metal Machines skierowali swoje pojazdy na plażę, by poczuć wakacyjny klimat. Nowy sezon gry, Rockaway Beach, przynosi ze sobą Metal God Arena z nowym motywem wizualnym, nowe utwory w grze i menu, emotki oraz nowego zawodnika - Vulture’a.

Heavy Metal Machines jest grą MOBA, w której gracze zbierają się w czteroosobowe, zmotoryzowane drużyny i walczą ze sobą na trzech arenach. Celami są zdobycie bramki oraz zniszczenie bazy przeciwnika. Gracze mogą wcielić się w jednego z psychotycznych postapokaliptycznych wojowników. Każdy z nich posiada własną unikalną maszynę, z możliwością ulepszenia i dostosowania do potrzeb gracza, która zapewnia wyjątkowy styl rozgrywki. Obecnie dostępnych jest kilkanaście destrukcyjnych pojazdów, a zabawie towarzyszy dynamiczna, heavymetalowa ścieżka dźwiękowa. Heavy Metal Machines został oficjalnie wprowadzony na rynek we wrześniu 2018 roku.

Reklama

Rozdajemy kody do Heavy Metal Machines!

Do Waszej dyspozycji mamy łącznie 25 kodów z dodatkową zawartością do gry Heavy Metal Machines. Pojedynczy kod zawiera: pilot Stingray, skórka dla niego, 4 malowania i 4 specjalne efekty. Łączna wartość klucza to ok. 15 dolarów. Żeby zadziałały, trzeba mieć w bibliotece Steam grę Heavy Metal Machines (darmową).

Kody zdobyć można w bardzo prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać "Heavy Metal Machines - Rockaway Beach", podać maila i czekać na kod. UWAGA! W czwartek (1.08.2019) poprzez ten system dostępnych będzie 13 kodów, a w piątek (2.08.2019) kolejnych 12. Kto pierwszy - ten lepszy!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy