Konkurs: Wygraj najlepsze gry na Xboxa One - edycja II

W zeszłym tygodniu razem z firmą Microsoft zapowiedzieliśmy wspólną akcję pod hasłem - "Wygraj najlepsze gry na Xboxa One" - w której do zdobycia były egzemplarze odświeżonej marki Killer Instinct.

Tym razem do kufra z nagrodami trafia prawdziwa perełka - gra Sunset Overdrive - która zresztą dzisiaj ma swoją premierę. Chyba nie musimy nikogo specjalnie namawiać do wzięcia udziału?

O grze:

Sunset Overdrive to dynamiczna strzelanka w otwartym świecie, w której igrasz ze śmiercią, mając do dyspozycji cały arsenał niesamowitej broni i nadludzkie umiejętności. W wyniku katastrofy mieszkańcy Twojego miasta zmienili się w groźne supermutanty. Dla wielu oznacza to koniec świata. Ale ty w roli głównego bohatera widzisz to inaczej. Stary szef? Nie żyje. Nudna robota? Już do niej nie wrócisz. Jak wygląda ten koniec świata? To białe płótno, a Ty masz nowy pędzel i paletę naładowaną nabojami. Do dzieła, zacznij tworzyć swoją historię!

Więcej na temat Sunset Overdrive dowiecie się z naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Wymień przynajmniej dwa pozostałe tytuły studia Insomniac Games, twórców Sunset Overdrive.
  2. Opisz broń, którą musiałbyś zbudować z przedmiotów znajdujących się w domu, aby móc obronić się przed groźnymi mutantami. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Sunset Overdrive". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 listopada. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka pięć gier Sunset Overdrive na konsolę Xbox One.

Sponsorem nagród jest Microsoft.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy