Reklama

Konkurs: Wygraj grę Torment: Tides of Numenera wraz z książką "Dwór mgieł i furii"

Jednak nasz ostatni konkurs z Techland Wydawnictwo nie był ostateczną szansą na zdobycie ciepło przyjętej przez fanów RPG gry Torment. Do naszej skrzyni z nagrodami właśnie trafiły kolejne zestawy - nie przegapcie takiej okazji!

O grze:

Torment: Tides of Numenera na pewno nie jest propozycją dla miłośników dynamicznej akcji, wartkich starć... Podczas zabawy można odnieść wrażenie, że to bardziej książka niż gra. Ilość tekstu, jaką otrzymujemy tutaj do przeczytania, jest ogromna. Z co trzecią napotkaną postacią możemy porozmawiać, a każdy dialog wraz z opisami zajmuje kilka minut.

Jednak nie jest to absolutnie wada. Przeciwnie, to dla nas kolejna ogromna zaleta Torment: Tides of Numenera. Wszystkie teksty czyta się jak świetną książkę, a to, że podczas rozmów musimy często podejmować decyzje, mające wpływ na ciąg dalszy, sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej magnetyzująca.

Reklama

Torment: Tides of Numenera to gra bez mała nietuzinkowa. Na takiego duchowego następcę PlaneScape: Tormenta warto było czekać te niespełna dwie dekady. Chyba nie musimy nawet pisać, kto powinien po ten tytuł sięgnąć. Napiszemy tylko, że Torment: Tides of Numenera spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje.

Więcej na temat gry Torment: Tides of Numenera dowiecie się z naszej recenzji - TUTAJ.

O książce:

"Dwór Mgieł i Furii" to kontynuacja serii "Dwór cierni i róż" określana przez wydawcę, jako idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina! Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Gdy Feyre zabija wilka, w jej domu zjawia się bestia, żądająca zadośćuczynienia. Zmuszona do zamieszkania w groźnej i pełnej magii krainie dziewczyna odkrywa, że jej prześladowca, Tamlin, nie jest zwierzęciem, a potomkiem starożytnej rasy, która niegdyś rządziła światem...

Nowa część jest jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa. Po tym, jak ocaliła Prythian, Feyrę czeka długie i szczęśliwe życie u boku ukochanego Tamlina. Do czasu, gdy o spłatę długu nie upomni się najniebezpieczniejszy z fae - Rhysand, Książę Dworu Nocy. Feyre wie, że nie powinna mu ufać, ale jego informacje wyjaśniają wiele podejrzanych zachowań Tamlina. Tymczasem nad Prythian nadciąga widmo kolejnej wojny, a Feyre znowu może okazać się jego jedyną nadzieją. O ile zawierzy właściwej osobie.

Zasady konkursu:

Odpowiedz na pytanie: Jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś miał świadomość, że jesteś nieśmiertelny? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Torment - gra + książka". Na Wasze zgłoszenia czekamy do szóstego kwietnia 2017 roku. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 zestawów, w skład których wchodzą: gra Torment: Tides of Numenera w wersji PC (Day One Edition) + powieść "Dwór Mgieł i Furii".

Sponsorem nagród są Wydawnictwa Techland i Uroboros.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • kusia209
  • Rafał P.
  • Mariola Marszałek
  • Damian Bernacki
  • ewelina060

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy