Konkurs: Trzy miesiące z Xbox Live za darmo

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, jakiś czas temu postanowiliśmy dołączyć do grona serwisów korzystających z Facebooka.

Decydując się na ten krok, mieliśmy na uwadze przede wszystkim Was, czytelników - chcieliśmy być bliżej i móc dzielić się najświeższymi informacjami ze świata elektronicznej rozrywki. Czy zabieg ten się udał? Cóż, patrząc na regularnie rosnącą liczbę "polubień", wydaje nam się, że w pewnym sensie możemy mówić o małym sukcesie.

Dzięki wam, ostatnio udało nam się osiągnąć pierwszego poważnego achievementa - liczba fanów profilu naszego serwisu przekroczyła sumę 1000 osób! Z okazji zaliczenia tego kamienia milowego, wraz z firmą Microsoft chcielibyśmy zaproponować Wam konkurs, w którym do zdobycia są abonamenty na usługę Xbox Live!

W ten sposób chcielibyśmy odwdzięczyć się po części za Wasze wsparcie, a przy okazji zachęcić do częstszej aktywności. Jeżeli nasze konkursy przypadną Wam do gustu, tego typu inicjatyw na pewno pojawiać będzie się więcej.

Zasady konkursu:

Zasady regulaminu są bardzo proste. Wystarczy, że odwiedzicie stronę naszego oficjalnego profilu na Facebooku - kliknij tutaj - i udzielicie możliwie najciekawszej odpowiedzi na jedno pytanie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze, których autorzy nagrodzeni zostaną trzymiesięcznymi abonamentami na usługę Xbox Live!

Sponsorem nagród jest firma Microsoft.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy