Konkurs: Resident Evil 7

Residen Evil 7 /materiały prasowe

Premiera nowej odsłony kultowego horroru to doskonała okazja do zrobienia konkursu. Z takiego założenia wychodzi również popularna platforma gamingowa G2A. W związku z tym, aby niepotrzebnie nie trzymać was w niepewności wraz z rzeszowską firmą zapraszamy do wspólnej zabawy, która dla siedmiu osób zakończy się otrzymaniem gry Resident Evil 7. Szczegóły poniżej.

O grze:

Resident Evil 7 to kolejna ważna odsłona w serii Resident Evil, która przeszła drastyczną zmianę związaną z produkcją na konsole nowej generacji, komputery PC i PlayStation VR. Nowa część zawiera najbardziej charakterystyczne elementy, takie jak eksploracja, zagadki i poczucie napiętej atmosfery grozy, oferując równocześnie całkowite odświeżenie systemu rozgrywki związaną ze zmianą perspektywy na pierwszą osobę. Efekt? Zabieg sprawił, że horror stał się jeszcze bliższy i bardziej osobisty; kompatybilność z PSVR pogłębia to doznanie jeszcze bardziej.

Reklama

Zasady konkursu:

Odpowiedz na pytanie: Wymień najbardziej zapadający w pamięci moment z dowolnej części serii Resident Evil, który zrobił na tobie największe wrażenie. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: zestaw książka plus gra". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 lutego. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 7 egemplarzy gier Resident Evil 7 w formie cyfrowej (klucze) na PC.

Sponsorem nagród jest firma G2A.

Aktualizacja:

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • Paxton Fabler
  • Mateusz Kędzior
  • mariuszo16
  • maciej_manerowski
  • Łukasz Kołodziej
  • Magda Garncarz
  • wiewior911

Gratulujemy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Resident Evil 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy