Konkurs: Pakiet Roxio Game Capture HD PRO

Wkrótce wakacje, czas odpoczynku i relaksu. Okres, w którym zwykle mamy więcej wolnego i możemy poświęcić się swoim ulubionym zajęciom.

Niektórzy z was, z racji swoich zainteresowań, na pewno wykorzystają ten moment, by nadrobić zaległości w swoich ulubionych grach, a następnie pochwalić się swoimi osiągnięciami wśród znajomych. W jaki sposób najlepiej to zrobić? Naturalnie nagrywając film z fragmentami własnej rozgrywki. Tego typu funkcjonalności mają być dostępne z poziomu konsol następnej generacji - PlayStation 4 i Xbox One.

Po co jednak czekać, kiedy na rynku już w tym momencie istnieje urządzenie, które w prosty sposób pozwoli na przechwytywanie, montaż i udostępnianie materiałów filmowych, a ponadto organizowanie transmisji z gier na żywo. I to wszystko w jakości HD!

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszamy do udziału w naszej nowej zabawie. Wraz z naszym nowym parterem, firmą Corel rozdamy 13 pakietów Roxio Game Capture HD PRO. Jedyne, co musicie zrobić, to odpowiedzieć na dwa proste pytania. Do dzieła!

O pakiecie Roxio Game Capture HD PRO:

Roxio Game Capture HD PRO to łatwe w obsłudze narzędzie umożliwiające graczom przechwytywanie, montaż i udostępnianie ekscytujących fragmentów gier w jakości HD. Omawiany pakiet oferuje dodatkowo transmisję strumieniową na żywo.

W zestawie znajdziemy nie tylko najwyższej klasy kartę przechwytującą umożliwiającą kodowanie wideo w formacie H.264 oraz rejestrowanie w rozdzielczościach 720p i 1080 60i/30p, ale także w pełni funkcjonalny edytor wideo specjalnie przystosowany do potrzeb graczy. Wśród najważniejszych jego funkcji należy wymienić choćby wbudowany moduł do zmieniania głosu, który umożliwia dopasowanie narracji użytkownika do gry, czy funkcję  "obraz w obrazie" pozwalającą nakładać na siebie osobne ścieżki wideo.

Użytkownicy otrzymują także do wyboru ponad 90 atrakcyjnych efektów przejść. Gotowe filmy można przesłać jednocześnie do serwisów YouTube i Facebook albo zapisać w różnych formatach przeznaczonych do odtwarzania na komputerach PC i urządzeniach mobilnych, takich jak iPad, iPhone lub iPod. Dzięki partnerskiej współpracy firmy Roxio z serwisem Twitch użytkownicy będą mogli transmitować wideo bezpośrednio do swoich kanałów bez opuszczania używanej aplikacji.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Dzięki jakiemu produktowi firma Corel zdobyła popularność i do dzisiaj odnosi ogromne sukcesy?
  2. Podeślij scenariusz filmu, jaki nagrałbyś przy wykorzystaniu pakietu Roxio Game Capture HD PRO.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Roxio Game Capture HD PRO". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 lipca. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka trzynaście pakietów Roxio Game Capture HD PRO.

Sponsorem nagród jest firma Corel.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje