Konkurs: Ktoś chętny na kod do The Division?

Tom Clancy's The Division - ktoś chętny na klucz do gry? Tak się składa, że wraz z firmą Kinguin szukamy osób, które mają ochotę zagrać w tę świetną produkcję.

O grze:

W grze Tom Clancy’s The Division Nowy Jork pada ofiarą pandemii, z którą władze miasta nie mogą sobie poradzić. W ciągu zaledwie kilku dni bez dostaw żywności i wody społeczeństwo popada w chaos.

Nadchodzi czas, aby aktywować oddział złożony z tajnych agentów - tylko oni mogą zaprowadzić porządek. Agenci, którzy wiodą pozornie zwyczajne życie, są szkoleni specjalnie, aby - kiedy już wszystko zawiedzie - działać samodzielnie i bez rozkazów.

Walcząc przeciwko upadkowi społeczeństwa, bohaterowie sami zostaną wplątani w spisek i zmuszeni do walki nie tylko z efektami stworzonego przez człowieka wirusa, lecz także z rosnącym zagrożeniem, które się za nim kryje.

Reklama

Początkowo wydawało się, że The Division będzie grą z gatunku MMO, ale ostatecznie okazało się, że jest to po prostu sieciowa gra akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to potencjalnie jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku. Opowiada on o epidemii wywołanej przez terrorystów, którzy do jej rozprzestrzenienia wykorzystali... banknoty. W grze wcielimy się w jednego z agentów, których celem jest powstrzymanie upadku społeczeństwa.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Na jakie platformy pojawiła się gra The Division?
  2. W jakim polskim mieście mogłaby się toczyć akcja The Division? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Kody do The Division". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 marca 2016. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 7 kodów Uplay do pobrania cyfrowej wersji The Division.

Sponsorem nagród jest firma Kinguin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Clancy's: The Division
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy