Reklama

Konkurs: FIFA 13

Jeśli jesteście fanami Messiego, Ronaldo czy Rooneya albo najzwyczajniej w świecie chcecie mieć na półce porządną grę sportową - w tym przypadku tegoroczną odsłonę serii FIFA - ten konkurs jest idealny dla was!

O grze:

FIFA 13 to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii piłkarskich gier wideo na świecie. Produkcja EA Sports z liczba "13" w tytule wprowadza zmiany, które odmieniają sposób gry i sprawiają, że stajemy się uczestnikami prawdziwego piłkarskiego spektaklu.

Dzięki realistycznym podaniom, precyzyjnemu panowaniu na piłką, dryblingowi oraz całemu wachlarzowi zagrań zarówno w ataku, jak i obronie mamy możliwość stanąć w świetle reflektorów i poczuć się jak zawodowy piłkarz.

FIFA 13 to emocje i nieprzewidywalność, jak w prawdziwej piłce nożnej! Takie elementy jak dopracowana grafika w wysokiej rozdzielczości, profesjonalny polski komentarz Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza, największe stadiony świata oraz setki gwiazd futbolu, zapewnią moc wspaniałej zabawy. To jednak nie wszystko, bowiem najnowsza odsłona serii łączy też fanów z ich ulubionym sportem, a także ze sobą wzajemnie, za pośrednictwem platformy społecznościowej EA Sports Football Club.

Reklama

Zwiastun gry FIFA 13:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Wymień nazwisko polskiego piłkarza, który pojawił się na okładce rodzimej wersji FIFA 12 (zeszłorocznego wydania).

2. Wymień, które aspekty serii FIFA sprawiły, że to właśnie piłkarska seria EA jest dla ciebie numerem jeden, jeśli chodzi o sportowe produkcje. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - FIFA 13". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 października.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć kodów FIFA 13 na PC (do pobrania z platformy Origin).

Sponsorem nagród jest firma Electronic Arts.

Zagraj także o podstawki chłodzące dla laptopów i profesjonalne myszki do grania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy