Reklama

Konkurs: FIFA 12

Już niecały miesiąc pozostał do magicznego okresu, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla najbliższej osoby, to delikatnie zasugerujemy ci najnowszą odsłonę piłkarskiej serii FIFA 12. W dodatku, żeby ją zdobyć, nie musisz wcale wychodzić z domu - wystarczy, że weźmiesz udział w naszym nowym konkursie!

O grze:

FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu gier sportowych. Dzięki zupełnie nowej fizyce zderzeń zachowanie zawodników podczas kontaktu fizycznego wygląda jeszcze naturalniej, a wzorowane na prawdziwym futbolu ulepszenia rozgrywki sprawiają, że jest ona ciekawsza i bardziej rozbudowana. W akcjach ofensywnych precyzyjny drybling daje większe czucie piłki, a system taktyki defensywnej kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty gry obronnej: ustawienie, przechwyt podań i bezpośredni odbiór piłki. Zachowaniami piłkarzy kontrolowanych przez komputer kieruje inteligencja boiskowa nowej generacji o nazwie Pro Player Intelligence.

Reklama

Dzięki nowemu, opracowanemu od podstaw modelowi zderzeń zawodników aspekt fizyczny jest w FIFA 12 równie istotny jak w prawdziwym futbolu. Skuteczna walka o zdobycie piłki lub jej utrzymanie wymaga nie tylko techniki, ale i uzyskania siłowej przewagi nad przeciwnikiem podczas bezpośredniej walki. W FIFA 12 kontakt pomiędzy zawodnikami może zakończyć się na wiele sposobów i zawsze wygląda naturalnie: ruchy piłkarzy są elastyczne, zawodnicy szybciej odzyskują równowagę i cały czas pracują ciałem i rękami, aby nie dać się przepchnąć.

Rozgrywka została wzbogacona o elementy inspirowane prawdziwymi meczami. Precyzyjny drybling umożliwia dłuższe utrzymywanie się przy piłce w ataku i ułatwia kontrolowanie tempa akcji oraz grę na ograniczonej przestrzeni. Taktykę defensywną poddano gruntownym modyfikacjom, aby była ona równie istotną i wymagającą koncentracji częścią gry jak w rzeczywistości. Bezpośredni odbiór piłki to nie wszystko - równie ważne jest odpowiednie ustawienie szyków defensywnych i przechwytywanie podań. Liczy się przede wszystkim wyczucie czasu i "czytanie gry".

Grą przeciwnika komputerowego kieruje nowa sztuczna inteligencja, tzw. Pro Player Intelligence, dzięki której decyzje podejmowane przez piłkarzy na boisku wynikają z poziomu ich umiejętności i preferowanego stylu gry, a także ze znajomości silnych i słabych stron kolegów z zespołu. Grafika, od interfejsu po wygląd piłkarzy i stadionów, została gruntownie odświeżona, dzięki czemu mecze pulsują atmosferą wielkiego widowiska sportowego. Poruszanie się po nowym menu jest szybsze i łatwiejsze, a gracze mają do wyboru ponad 500 licencjonowanych klubów z całego świata.

Kolejną nowością jest EA SPORTS Football Club - serce FIFA 12. Serwis połączy graczy z prawdziwym światem futbolu, a jego zawartość będzie na bieżąco aktualizowana pod kątem terminarzy i wydarzeń w ligach świata. Fani będą mogli wspierać swój ulubiony klub w sieci, grając i rywalizując ze znajomymi i milionami użytkowników w innych krajach.

Zwiastun gry FIFA 12:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Wymień platformy, na których ukazała się tegoroczna odsłona gry FIFA 12.

2. Jaki jest twój ulubiony klub piłkarski? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - FIFA 12" z dopiskiem preferowanej platformy (PC lub PS3). Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 grudnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 10 egzemplarzy gry FIFA 12 na PC oraz 2 egzemplarze na konsolę PlayStation 3.

Sponsorem nagród jest firma Electronic Arts.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje