Reklama

Konkurs: Do wygrania kody do gry War Thunder i sprzęt marki Bloody

​War Thunder, gra akcji MMO skupiająca wokół siebie najlepszych wirtualnych lotników i czołgistów, nie zwalnia tempa. Wraz z aktualizacją 1.77 produkcja została przeniesiona na nowy silnik graficzny, oferujący ulepszoną oprawę audiowizualną. Wraz z ulepszeniami do gry trafiły również nowe maszyny. Z tej okazji razem z firmą Gaijin Entertainment oraz marką Bloody przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są Zestawy Premium do War Thunder oraz gamingowe peryferia. Łączna wartość nagród to ponad 800 złotych.

Update Nadciągająca Burza przenosi grę na nowszą wersję silnika, co poprawi wygląd i udźwiękowienie gry zarówno w przypadku komputerów, jak i konsol. Do War Thunder trafiły niemal dwa tuziny nowych samolotów i czołgów, w tym maszyny nowej generacji: M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2, T-64B oraz AMX-30B2 Brenus.

Wśród usprawnień wnoszonych przez silnik Dagor 5.0 znajdują się globalne oświetlenie i kontaktowe cienie. Wspierają je fotorealistyczne efekty pogodowe, objętościowa mgła i dym, dzięki którym wirtualny świat War Thunder jest jeszcze bogatszy w szczegóły. Kolejną nowością jest czasowe wygładzanie krawędzi TAA, metoda antyaliasingu znacząco eliminująca poszarpane krawędzie roślinności oraz wygładzająca pozostałe obiekty,  zachowując przy tym wysoką wydajność. Dzięki aktualizacji 1.77 gracze zobaczą więcej szczegółów, także na najniższych ustawieniach graficznych.

Reklama

Arsenał War Thunder wzbogacono o pojazdy z lat 70. i 80 w VI erze, w tym czołgi M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2K, T-64B oraz AMX-30B2 Brenus. Wszystkie wozy charakteryzują się potężnym uzbrojeniem, grubym pancerzem i mobilnością. Na wyróżnienie zasługuje działo, z którego można korzystać w T-64B, wystrzeliwując pociski kierowane Kobra. Wrażenie robi również pancerz reaktywny w AMX-30B2 Brenus, mogący uratować załogę w największych tarapatach.  

Zasady konkursu:

 • Na oficjalnej stronie War Thunder możesz zapoznać się z pełną listą zmian, które wprowadza aktualizacja 1.77. Odpowiedz na pytanie: "Która z nich jest dla Ciebie najistotniejsza i dlaczego?"
 • Zgłoszenia konkursowe należy wysłać na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "War Thunder 1.77". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 marca 2018. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

1 miejsce - zestaw Magach 3 (PC) + słuchawki Bloody M615

Zestaw Magach 3 (PC) zawiera:

 • Czołg Magach 3 (USA, V Era);
 • Konto premium na 15 dni;
 • 2000 Złotych Orłów.

2 miejsce - zestaw M4A1 FL10 (PC) + klawiatura Bloody B2278

Zestaw M4A1 FL10 (PC) zawiera:

 • M4A1 FL10 (Francja, III Era);
 • Konto premium na 7 dni;
 • 1000 Złotych Orłów;

3 nagroda - zestaw M18 Black Cat (PC) + mysz Bloody Q50

Zestaw M18 Black Cat (PC) zawiera:

 • M18 "Black Cat" (USA, III Era);
 • Konto premium na 15 dni.

Wszystkie kody należy aktywować na stronie https://store.gaijin.net/activate.php

Sponsorami nagród jest firma Gaijin Entertainment oraz marka Bloody.

Aktualizacja

Zwycięzcami konkursu zostali:

 1. norbertgarstka
 2. wojciechbrzuzyallegro
 3. Kamil Wojceń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama