Reklama

Konkurs: Do wygrania kody do gry Armored Warfare

W aktualizacji 0.21 do gry Armored Warfare wprowadzono do gry kilka polskich pojazdów. Należą do nich maszyny używane, takie, które zostały zamówione przez naszą armię oraz pojazdy, które nie uzyskały aprobaty. Wspólnie z firmą my.com zapraszamy Was na konkurs z tej okazji. Do zdobycia kody do gry o wartości ok. 150 zł każdy.

Zasady konkursu:

Reklama

  • Opisz jednostkę wojskową, którą powinni wymyślić Polacy, aby dzięki niej stać się znanymi na całym świecie - zgłoszenia konkursowe należy wysłać na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Armored Warfare - kody". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 września 2017. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Nagrodami jest 25 kodów do gry Armored Warfare. Każdy kod odblokowuje w grze następujące elementy:

  • Polska flaga
  • 10x 12 godzinnych platynowych wzmocnień chwały i szczęścia (+50% reputacji, doświadczenia załogi, doświadczenia dowódcy, kredytów, postępu przy odblokowaniu pojazdów dilera)
  • 10x 12 godzinnych platynowych wzmocnień chwały (+50% ogólnej reputacji, doświadczenia załogi, doświadczenia dowódcy, postępu przy odblokowaniu pojazdów dilera, +25% kredytów i reputacji)
  • 30 dni konta premium

Sponsorem nagród jest firma my.com.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy