Reklama

Konkurs: Diablo III do poczytania

Z ogromną przyjemnością chcemy zaprosić was do kolejnego konkursu. Tym razem do naszej skrzyni z nagrodami, dzięki uprzejmości wydawnictwa Fabryka Słów, trafiły najnowsze zbiory powieści z legendarnej już serii Diablo. Zasady są proste, jak zawsze, a nagrody bardzo interesujące. Nie zwlekajcie zatem ani chwili, tylko czytajcie dalej. Zapraszamy!

O książce:

"Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie", to nowa książka z uwielbianego przez miliony graczy uniwersum, to historie, które sprawią, że zajrzysz w głąb siebie, aby odnaleźć wolę walki w obliczu absolutnej grozy.  "Diablo".

Groza karmi się wątpliwościami, pożądaniem, żalem, zazdrością, nienawiścią oraz milionem innych diabelskich smakołyków. W uniwersum "Diablo" zło reprezentowane jest przez demony, jednak one jedynie pielęgnują nasiona, jakie wysiewamy sami. Największym zatem wyzwaniem jest zwycięstwo w walce przeciwko samemu sobie. To jest oznaką prawdziwej odwagi w tym świecie.

Reklama

Między stronami tej powieści znajdziesz interesujące historie, które sprawią, że już nigdy nie będziesz postrzegał kultowej serii Blizzarda w ten sam sposób.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Ile gier z serii Diablo (łącznie z dodatkami) do tej pory trafiło do sklepów?
  2. Którą postać z uniwersum Diablo wybierałeś najczęściej do gry? Uzasadnij swój wybór.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Diablo III do poczytania". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 lipca. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy powieści z serii "Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie".

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Fabryka Słów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje