Reklama

Konkurs - Bakugan: Nowa Vestroia

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej nowej zabawie! Tym razem proponujemy wam konkurs, w którym możecie wygrać DVD z ósmą częścią przygód bohaterów animowanego serialu Bakugan: Nowa Vestroia!

O filmie:

Bakugan - kolejna produkcja z kolekcji japońskich dzieł anime - charakterystycznych graficznie animacji, tworzonych przez japońskich mistrzów. Wojownicy Bakugan to kreacja reżysera Mitsuo Hashimoto (Dragon Ball) oraz plejady amerykańskich scenarzystów. Pierwszy sezon (2007) liczył 152 odcinki - w całości wyprodukowane w jednej z najsławniejszych, najbardziej cenionych i przy okazji najstarszych wytwórni w kraju kwitnącej wiśni - TMS Entertainment (niegdyś Tokyo Movie Shinsha).

Młodzi chłopcy walczą w grze wojennej. Na pole bitwy wyrzucają kulki - wówczas uwalniane są Bakugany, potężne istoty, z których każda dysponuje swoim żywiołem. Opowieść o walczących, potężnych istotach, podbiła serca dzieci na całym świecie. Powstały zabawki, kolekcjonerskie gadżety i gry komputerowe.

Reklama

Lecz Bakugan-o-mania trwa nadal! Ulubieni bohaterowie - Dan, Runo i Marucho powracają w następnym pełnym przygód sezonie!

Trzy lata. Tyle minęło, od kiedy magiczne karty spadły na ziemię, a Młodzi Wojownicy odkryli Bakugany i stoczyli walkę o przetrwanie. Spokój Vestroji - równoległego świata, w którym rządzą Bakugany - zostaje zachwiany. Rozpoczyna się inwazja. Demoniczna organizacja Vexos kolonizuje planetę. Powstają miasta Alfa, Beta i Gamma, w których Bakugany zmuszane są do walki niczym rzymscy gladiatorzy. Powstają takie mechaniczne Bakugany, które niczym terminator łączą w sobie najwspanialsze siły i dysponują sztuczną inteligencją!

Obce plemię nazywane Vestalanami, kierowane przez tajemniczego księcia Hydrona, porywa wszystkie Bakugany i z powrotem przemienia je w kulki. Jedynym ocalonym jest zamknięty w Doskonałym Rdzeniu Nowej Vestroji Drago - to właśnie jego brakuje w kolekcji Sześciu Strażniczych Bakuganów, kompletowanej przez Hydrona.

Drago wykorzystuje wszystkie swoje moce i przedostaje się na ziemię. Tam odnajduje swojego najlepszego przyjaciela Dana Kuso. Poruszony tragedią Bakuganów chłopak wzywa na pomoc Shuna i Marucho. Ekipa wybiera się na Nową Vestroję. Rozpoczyna się walka o jutro - aby ją wygrać trzeba znaleźć Vestalianów należących do ruchu oporu. Czy mogą to być Mira, Ace i Baron?

Młodzi Wojownicy muszą zniszczyć aż trzy wymiary, aby uwolnić Bakugany z niewoli. Do ich zadania należy także uzmysłowienie rządnym władzy Vestalianom, że Bakugany to rozumne istoty. Głównym celem przyjaciół jest jednak przywrócenie równowagi Rdzeniowi Nieskończoności! Trzeba zniszczyć każdy istniejący Kontroler Wymiaru - urządzenie, które przemienia Bakugany w kulki i sprawuje nad nimi kontrolę. Koszmar nie może powtórzyć się już nigdy!

Trwa próba siły. Dzieciaki pokonują własne słabości, uwolnione Bakugany rozwijają umiejętności - na naszych oczach powstają całkiem nowe istoty! Potężniejsze, mądrzejsze, zdeterminowane by wygrać starcie!

Czy uda się odnieść sukces bez strat w towarzyszach? Tylko pełne zwycięstwo pozwoli przywrócić pokój Vestroji!

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Czym jest tytułowa "Nowa Vestroia"?

2. Jaka jest twoja ulubiona karta do gry w Bakugan? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Bakugan: Nowa Vestroia VIII. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 października.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają dwa egzemplarze DVD z filmem Bakugan: Nowa Vestroia, cześć 8.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos Films.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy