"Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo" - dziś premiera książki

​Już dziś do sprzedaży trafiła książka "Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo" Reggie Fils-Aimé'a. To trzecia tegoroczna premiera od Wydawnictwa Open Beta, po "Nie każda bajka dobrze się kończy" Kena Williamsa i "Jacked. Chuligańska historia Grand Theft Auto" Davida Kushnera. I nie ostatnia - jeszcze w grudniu pojawi się pierwsza niegamingowa książka Open Bety - "Witajcie w Dunder Mifflin. Historia serialu The Office" Briana Baumgartnera i Bena Silvermana.

Reggie Fils-Aimé, były prezes i dyrektor operacyjny Nintendo of America, dzieli się w książce "Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo" opowieściami o jego nieprawdopodobnej drodze na szczyt oraz poradami na temat przywództwa.

Chociaż najbardziej znany jest z ikonicznej roli prezesa Nintendo of America - unieśmiertelnionej przez wypowiedziane na otwarciu konferencji Nintendo na E3 w 2004 roku słowa: "Jestem Reggie. Przyszedłem skopać tyłki i przejąć ster. A zależy nam tylko na robieniu gier" - to historia Reggiego Fils-Aimé'a jest najlepszym przewodnikiem dla osób chcących odnieść sukces wbrew przeciwnościom losu.

Reklama

Dowiedz się od Reggiego, jak wykorzystać myślenie wbrew regułom do określenia wyborów życiowych, które uczynią cię naprawdę szczęśliwym, przełam negatywne postrzeganie ze strony tych, którzy Cię nie doceniają lub wręcz odrzucają, i wprowadź na nowy poziom swój zapał, wytrwałość i odporność, niezbędne, by dominować w świecie biznesu i osiągnąć swoje zawodowe marzenia.

Z tej swoistej prywatnej sesji jeden na jeden z legendą świata gier dowiesz się:

  • Jakim wyzwaniom stawił czoła Reggie w trakcie swojego życia i kariery, od skromnego dzieciństwa jako syn haitańskich imigrantów, po zostanie jedną z najistotniejszych postaci w historii elektronicznej rozrywki.
  • Z czym wiąże się dotarcie na szczyt branży i bycie na tyle odważnym, by bronić woich pomysłów, przy jednoczesnej otwartości na alternatywne drogi prowadzące do sukcesu.
  • Jak stworzyć żywą i wiarygodną wizję swojej kariery, zespołu i firmy.
  • Jak utrzymać nieustanną ciekawość i wiedzieć, kiedy zadawać pytania, by przełamać status quo.

"Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo" to pierwsze polskie wydanie książki, która w bieżącym roku zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, z miejsca stając się bestsellerem "Wall Street Journal". Książkę przetłumaczył Bartosz Czartoryski, a nabyć można ją m.in. w sklepie Wydawnictwa Open Beta.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy