Reklama

Steve Jobs, jakiego nie znaliśmy

​Osobiste i unikalne spojrzenie na twórcę Apple przez jego partnerkę i matkę dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Pod koniec kwietnia ukazała się książka "Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia".

Steve Jobs to niezwykła postać, która zostawiła trwały ślad w rozwoju ludzkości. Człowiek realizujący się poprzez technologię i odważnie kroczący własną drogą. Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, odnajdując pod jego szorstką powierzchownością wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Brennan pociągały w Jobsie przede wszystkim jego uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy obudziły w autorce zauroczenie, które z czasem przeszło w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie to także część osobowości Jobsa.

Reklama

"Nadgryzione jabłko" to przede wszystkim intymne i szczere wspomnienia kochanki, partnerki i przyjaciółki. Książka ukazuje czytelnikowi ludzki wymiar osoby Jobsa i odkrywa na nowo tajemniczą postać twórcy Apple.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy