Reklama

Nowy tom z bestsellerowej serii "Droga Szamana" – szykuj się na kolejne przygody Machana

​Wiadomość ta ucieszy wszystkich czytelników porywającego cyklu "Droga Szamana", fantastycznonaukowej serii reprezentującej gatunek LitRPG. "Szachy Karmadonta", piąty tom serii Wasilija Machanienki, właśnie trafia do księgarń.

"Droga Szamana". To tu spotyka się wciągający bez reszty świat gry komputerowej i pasjonującej literatury fantastycznej. To tu tradycyjną narrację urozmaicają elementy znane z gier: wykonywanie zadań, zdobywanie osiągnięć i levelowanie postaci. Daj się porwać wartkiej akcji w której co rusz natkniesz się na komunikaty systemowe; gdzie podejrzysz statystyki bohaterów i charakterystyki przedmiotów.

Powieść "Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta", której premiera już 19 maja, opowiada o nowych, fascynujących przygodach Dmitrija Machana, który do wirtualnego świata Barliony trafił za karę. Jego rzeczywistością stały się walki, tajemnice i niezwykłe przeżycia żądnych wygranej graczy. Od pierwszego tomu nasz bohater rozwija swoje umiejętności i uczy się radzić sobie w nieznanym mu podstępnym świecie - i dziś ma już swój klan oraz zamek. I plany na przyszłość.

Reklama

Jak zwykle, nie wszystko jednak da się zaplanować i przewidzieć. Nowy tom przygód Machana to nowe perypetie, niespodziewane zmagania i zupełnie niesamowite zadania. Uchylmy rąbka tajemnicy: Szaman będzie gotowy na przyjęcie ucznia oraz stanie przed szansą zdobycia dla klanu... statku. Jeżeli nie możesz się doczekać, co ciekawego czeka bohatera, sięgnij po "Szachy Karmadonta". Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa Insignis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy