"Bati i Elmo" – pełna magii i przygód opowieść o przyjaźni

Oprac.: Łukasz Lasak

"Bati i Elmo"
"Bati i Elmo"materiały prasowe
Zazwyczaj zaczynam tworzenie historii od narysowania postaci. Od ich wyglądu i charakteru zależy cała fabuła. W tym przypadku było jednak inaczej. Wiedziałam jaką historię chcę opowiedzieć, ale miałam duży problem z wykreowaniem głównej bohaterki. Gdy wreszcie mi się to udało, wszystko inne poszło łatwo. Konkursową wersję komiksu wymyślałam ad hoc, podczas szkicowania poszczególnych stron. Potem powstawały teksty i ostateczne rysunki. W krótkich formach komiksowych nie stanowi dużego problemu, przy tworzeniu pełnego zeszytu komiksowego - już tak. Za radą Egmontu zmieniłam więc trochę taktykę. Najpierw spisałam całą historię z podziałem na strony, a dopiero potem zaczęłam szkicować i pisać teksty. Było to ogromne ułatwienie. Mimo to troszkę się zagalopowałam i zaczęłam wciskać na strony coraz to więcej kadrów, więc ostatecznie i tak musiałam poprawić wszystkie szkice i skracać dialogi. Ale cóż, człowiek uczy się na błędach. A "Małym problemom" wyszło to tylko na dobre.
Urszula Szerszeń, autorka "Bati i Elmo"
Mój komiks polecam każdemu, kto lubi lekkie, zabawne historie, miłośnikom baśni oraz osobom, które cenią sobie pełne ciepła historie o przyjaźni i empatii. Zapraszamy zatem do świata Bati i Elmo - pełnego beztroski, magii i zabawy!
dodaje Urszula Szerszeń
Czy gry nadają się na scenariusz serialu?Patrycja OtfinowskaINTERIA.PL
materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?