Rainbow Six: Siege - mamy 10 tysięcy kodów do zamkniętej bety!

Co prawda odbijanie zakładników rozpoczniemy na początku grudnia, ale do tego czasu chętni mogą skorzystać z proponowanego przez twórców programu testowego, który pozwala sprawdzić w akcji najważniejsze tryby gry.

Dzięki uprzejmości producenta otrzymaliśmy 10 tysięcy kluczy do zamkniętych beta-testów Rainbo Six: Siege i z przyjemnością rozdamy je chętnym graczom. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O grze:

Rainbow Six: Siege to zespołowa strzelanka, w której weźmiemy udział w walce pomiędzy policjantami i bandytami, przede wszystkim w wydaniu sieciowym. Nowa odsłona kultowej marki zapowiada się bardzo obiecująco, dlatego zachęcamy do przetestowania jej przed oficjalnym debiutem, który zaplanowany został na 1 grudnia 2015 roku.

Zasady:

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w zabawie i jeszcze przed premierą przetestować najnowszą produkcję znanej serii Rainbow Six, to wystarczy, że klikniecie w link obok - pobierz kod. Odnośnik przeniesie was do strony, z której będziecie mogli swobodnie pobrać swój indywidualny kod do gry.

Instrukcja dostępu do beta-testów:

  • Wejdź na tę stronę.
  • Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto Uplay. Możesz to zrobić tutaj.
  • Wybierz platformę, na której chcesz grać
  • Wpisz kod aby zabezpieczyć gwarantowany dostęp do fazy Beta.
  • W dniu rozpoczęcia fazy Beta otrzymasz poczta elektroniczną kod dostępu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez przedstawicieli producenta - beta-testy gry zaczną się w czwartek 24 września.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy