Reklama

Xbox Live udostępni wymiane "osiągnięć" na MSP?

Gromadzone w zamian za wykonywane Osiągnięcia punkty gamerscore są w chwili obecnej niczym więcej niźli ozdobą profilu Xbox Live.

Ale już wkrótce się to zmieni - Microsoft dał do zrozumienia, że jesienią będzie można wymieniać gamerscore na MSP lub darmowe gry.

Zacznijmy jednak po kolei. W grudniu 2010 roku Microsoft uruchomił Xbox Live Rewards - program lojalnościowy, który pozwala użytkownikom XBL zarobić darmowe punkty MSP w zamian za wykonywanie podstawowych czynności związanych z usługą (m.in. kupno subskrypcji na złote konto).

Wygląda na to, że już wkrótce oferta programu zostanie poszerzona o możliwość wymiany zdobywanych za wykonywanie Osiągnięć punktów gamerscore na darmowe MSP.

Reklama

Sugeruje to wpis, jaki pojawił się na Twitterze Xbox Live Rewards: "Nasz profil śledzi 50 tysięcy osób, co oznacza, że czas na ogłoszenie! Jesienią pojawi się możliwość zdobywania nagród w oparciu o wasze Osiągnięcia".

Zła wiadomość? Program Xbox Live Rewards nie jest na razie dostępny dla Polaków, co oznacza, że ewentualne bonusy za "acziki" mogą ominąć naszych graczy. Chyba, że do jesieni coś się w tej materii zmieni.

Xbox Live Summer of Arcade: Terminarz premier

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy