Reklama

Weź udział w turnieju FIFA 11

Microsoft Polska, Electronic Arts Polska i firma Cybersport.pl zapraszają graczy do wzięcia udziału w trzecim turnieju z cyklu LIVE League, w którym chętni będą mogli zmierzyć się w grze FIFA 11 za pośrednictwem usługi Xbox LIVE.

FIFA 11 to prawdziwy przebój rozgrywek online. Codziennie ogromna rzesza graczy i pasjonatów futbolu stara się na wirtualnych boiskach udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem. Dzięki LIVE League polscy gracze skupieni w usłudze Xbox LIVE mogą wziąć udział w dużych zawodach w tą popularną grę i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Rozkład nagród pieniężnych w turnieju przedstawia się następująco:

1. Miejsce - 3000 PLN.

2. Miejsce - 2000 PLN.

3. Miejsce - 1000 PLN.

Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie internetowej LIVE League - http://liveleague.pl/ - od 20 do 27 stycznia 2011 r. Rozgrywki rozpoczną się 28 stycznia. Maksymalna liczba uczestników to 256 graczy. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji już wkrótce pojawią się pod wspomnianym wyżej adresem internetowym.

Reklama

LIVE League to pierwsza profesjonalna liga graczy konsolowych w Polsce. Zawody w kolejne gry odbywają się co miesiąc. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych grach, w które toczyć się będzie turniejowa rywalizacja.

(Microsoft Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje