Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trigger w natarciu

Impakt wprowadził na rynek nowy headset marki Tritton (grupa Mad Catz). Słuchawki z mikrofonem otwierają serię licencjonowanych przez Microsoft produktów dedykowanych konsoli Microsoft Xbox 360.

Trigger to headset, który pomimo faktu iż działa w systemie stereo dzięki 40 mm przetwornikom wiernie oddaje przestrzeń dźwiękową i pozwala na dokładną lokalizację źródła dźwięku. Podobnie jak starsze modele słuchawek posiada pilota umiejscowionego na przewodzie, którym gracz ma możliwość regulacji głośności gry, czatu oraz funkcję włączenia bądź wyłączenia mikrofonu.

Reklama

Całkowicie nowy design, obrotowe nauszniki pozwalają dopasować się do kształtu głowy. Miękkie wypełnienie pałąka oraz skóro podobny materiał na nausznikach sprawia, że słuchawki nie powodują uczucia dyskomfortu nawet po kilkugodzinnych sesjach gamingowych.

Nowością w zestawie jest adapter umożliwiający podłączenie słuchawek w ciągu niecałej minuty bezpośrednio do konsoli. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych, kabli, przedłużek.... wszystko co niezbędne do podłączenia - jest już w zestawie.

Ponieważ Triggery są produkowane na licencji Microsoft, produkty pakowane są w pudełka do złudzenia przypominające te - w jakich sprzedawane są konsole. Jakość wykonania oraz design dość mocno akcentuje ich przeznaczenie dla graczy o wyrobionych gustach, którzy za przyzwoite pieniądze otrzymują wysokiej jakości produkt.

Trigger to kolejne wspólne przedsięwzięcie realizowane przez Mad Catz'a i Microsoft. Poprzednie projekty cieszyły się sporym zainteresowaniem dlatego i tym razem obie firmy postanowiły kontynuować współpracę.

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 215 zł.

Cechy urządzenia:

- ciekawy nowy design

- obrotowe nauszniki dopasowujące się do kształtu głowy

- pałąk obity miękkim, skóro podobnym materiałem

- system stereo dzięki zastosowaniu 40 mm głośników

- pilot umiejscowiony na przewodzie

- osobna regulacja dźwięków gry oraz kanału czatu

- możliwość wyciszenia mikrofonu

- audio av - adapter dołączony w zestawie

- możliwość bezpośredniego podłączenia pod konsolę

- zasilane z portu USB konsoli

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: xbox 360 | Mad Catz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje