Reklama

Tony Hawk - serii ciąg dalszy

Ostatnie części cyklu sygnowanego imieniem i nazwiskiem mistrza deskorolki sprzedały się bardzo mizernie. Ale to nic!

Niektórzy z nas powątpiewali, że Activision zdecyduje się na kontynuowanie serii Tony Hawk. Rozumiemy, że jedna czy dwie gry mogą się nie udać, lecz przecież ostatni bestsellerowy Tony Hawk ukazał się... no właśnie, nawet nie pamiętamy, kiedy to było. Sprzedaż ostatnich odsłon cyklu uplasowała się poniżej przeciętnej.

Jednak pomimo tego Activision nie zamierza porzucać serii. Sam Tony Hawk poinformował na Twitterze, iż w planach są kolejne części serii. Nie pisze nic o tym, jakie i kiedy, ale jest pewien, że na Tony Hawk: SHRED nie zakończy się jego przygoda z grami wideo.

Reklama

Co prawda, Tony Hawk zawsze staje na czele zespołów, które pracują nad grami z tej popularnej serii o mistrzach deskorolki, ale nie ma uprawnień do oficjalnego zapowiadania nowych produkcji. Taką mają ludzie z Activision, na których ruch musimy poczekać, chcąc się upewnić, że Hawk nie plecie głupstw. Ale ostatnim razem, gdy zwiastował nadejście Tony Hawk: SHRED, nie plótł, więc i tym razem pewnie wie, co mówi.

Zapowiedź nowego Tony'ego Hawka może być zaskoczeniem dla tych, którzy zaczęli już wątpić w odbudowę deskorolkowego gatunku. Jednak niedawno Eric Hirshberg z Activision zapowiedział, że zamierza odbudować dawną markę - może chodziło mu właśnie o Tony'ego?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama