Reklama

Shift 2 Unleashed kolejną grą w turnieju Live League

Microsoft Polska, Electronic Arts Polska i firma Turtle Entertainment Polska zapraszają na tory wyścigowe pokryte wirtualnym asfaltem.

Gracze, którzy przystąpią do piątego już turnieju z cyklu LIVE League zmierzą się w Shift 2 Unleashed.

Najnowsze wyścigi sygnowane marką Need for Speed ukażą się na rynku 1 kwietnia, pojawia się więc okazja sprawdzenia swoich sił w absolutnej nowości. Shift 2 Unleashed to gra ustanawiające nowe standardy w dziedzinie oddawania emocji towarzyszących prawdziwym, niezwykle dynamicznym wyścigom. Na śmiałków, którzy podejmą się walki o podium czekają nagrody.

1. Miejsce - 3000 PLN.

2. Miejsce - 2000 PLN.

3. Miejsce - 1000 PLN.

Reklama

Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie internetowej Live League -http://liveleague.pl/- od 8 do 17 kwietnia 2011 r. Rozgrywki rozpoczną się 18 kwietnia. Maksymalna liczba uczestników to 256 graczy. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji już wkrótce pojawią się pod wspomnianym wyżej adresem internetowym.

Live League to pierwsza profesjonalna liga graczy konsolowych w Polsce. Zawody w kolejne gry odbywają się co miesiąc. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych grach, w które toczyć się będzie turniejowa rywalizacja.

(Microsoft Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje