Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Scenariusz drugiego sezonu Alan Wake już gotowy

Twórcy zapowiedzieli, że fabułę kontynuacji mają już napisaną, ale czy na pewno doczeka się ona realizacji? To zależy...

Od czego? Oczywiście, od sprzedaży pierwszej części. Jeśli ta będzie wysoka (a wszystko wskazuje na to, że będzie), drugi sezon będzie tylko kwestią czasu. W każdym razie - fabuła już czeka na realizację.

Reklama

O tym, że scenariusz drugiego sezonu Alana Wake'a już został napisany, poinformował Oskari Hakkinen w rozmowie z Computer and Video Games. Zaznaczył jednocześnie, że realizacja kontynuacji w pełni zależy od tego, w ilu egzemplarzach sprzeda się pierwowzór mrocznych przygód pisarza.

W tej chwili zespół Remedy Entertainment cierpliwie czeka na to, aż jego najnowszy twór trafi do sklepów. Niedługo potem otrzyma od Microsoftu raport ze sprzedaży, a potem kolejny i kolejny... aż w końcu zapadnie decyzja, czy studio ma zacząć prace nad drugim sezonem.

A o czym będzie traktowała jego fabuła? Twórcy już wiedzą, ale oczywiście na razie nie zamierzają uchylić nawet rąbka tajemnicy. Na pewno scenariusz zamknie niektóre wątki, które nie zostały zakończone w pierwowzorze. Jednocześnie zostaliśmy zapewnieni, że nie chodzi tutaj o wątek główny, który w "jedynce" doprowadzono do pełnego zamknięcia.

Dowiedz się więcej na temat: scenariusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje