Reklama

Saints Row 3 już w produkcji

Dan Sutton ze studia Volition potwierdził, że trwają już prace nad trzecią częścią serii Saints Row.

Nowa odsłona ma obrać nieco inny kierunek od dwóch poprzedniczek, szczegółów jednak nie zdradzono.

W wywiadzie dla Playa, którego głównym tematem był Saints Row 2, poruszono również kwestię trzeciej części serii studia Volition. Choć nie zdradzono praktycznie żadnych szczegółów, fani zapewne mocno ucieszą się na wieść, że ich ulubiona seria doczeka się trzeciej części. Wspomniał o tym producent Dan Sutton. Wracając do pierwszego Saints Rowa Sutton stwierdził, że zdaje sobie sprawę z zawodu jaki spotkał graczy, którzy ukończyli "jedynkę". Pozostawiała ona bowiem wiele niedomkniętych kwestii, znajdujących swe ostateczne rozwiązanie dopiero w kontynuacji. "Myślę, że zawiązujemy te wątki z rozwagą" - powiedział.

Reklama

"Rozpoczęliśmy już prace nad Saints Row 3, przy którym obieramy nieco inny kierunek. Oczywiście na razie nie możemy o nim mówić. Zawrzemy w tej części mnóstwo rzeczy. Nie ma powodów do frustracji" - dodał.

Na szczegóły dotyczące trzeciej części Saints Rowa przyjdzie jeszcze czas, a na razie przypominamy, że "dwójka" w wersjach na PS3 i X360 jest już w sprzedaży, podczas gdy wydanie pecetowe doczeka się swojej premiery w pierwszej połowie listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje