Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ryse tytułem startowym Xboksa 720?

Po raz pierwszy zaprezentowany na ubiegłorocznym E3 pod nazwą Codename: Kingdoms, a oficjalnie zapowiedziany w tym roku Ryse docelowo ma ukazać się na Xboksie 360.

Wiele wskazuje jednak na to, że tworzony przez Crytek z myślą o Kinekcie slasher pojawi się dopiero na następnej konsoli Microsoftu.

Reklama

W serwisie LinkedIn na profilu Ashley Morgan, projektantki poziomów, która pracowała w Cryteku w okresie pomiędzy czerwcem, a listopadem tego roku, pojawiła się informacja, ze zajmowała się ona m.in. Ryse. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie opis gry, który został umieszczony w tym elektronicznym CV - według niego, produkcja szykowana jest z myślą o "Xboksie nowej generacji".

Oliwy do ognia dolał jeden z użytkowników forum NeoGAF, który twierdzi, że przedstawiciel Cryteka w trakcie wykładu poświęconego CryEngine 3 powiedział, iż "istnieje ogromna szansa, aby Ryse ukazał się na konsoli nowej generacji, ponieważ wszystko, co jest potrzebne do tego, zostało zrobione, a odpowiedni ludzie zostali zatrudnieni". Na razie Microsoft nie skomentował tych doniesień.

Dowiedz się więcej na temat: rysie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje