Rozdajemy gry na Xboxa 360!

Weź udział w naszej zabawie i zgarnij kody na kultowe gry z serii Xbox LIVE Arcade!

Prezentujemy kolejny konkurs dla czytelników naszego serwisu, a zarazem posiadaczy konsoli Xbox 360. Tym razem do wygrania jest 25 gier do ściągnięcia z serwerów Xbox LIVE, a w tym tytuły uznane w środowisku branżowym za absolutne hity - Limbo, Castle Crashers, Shadow Complex. Zapraszamy do zabawy!

Xbox LIVE Marketplace pozwala odkryć najbardziej ekscytujące i najnowsze gry. Umożliwia także zapoznanie się z zapowiedziami, nowymi katalogami, a także wyszukiwarką dodatków dla ulubionych pozycji oraz uzyskanie dostępu do najmodniejszych ubrań i akcesoriów dla awatara.

Reklama

O grach:

Limbo - Jeśli uważasz (jak jeden znany krytyk filmowy, który się potem z tego wycofał), że gry wideo nie mogą być formą sztuki, to koniecznie spróbuj Limbo. Ta platformówka jest po prostu cudownie artystyczna - ma niesamowity styl graficzny i olśniewającą oprawę dźwiękową. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Castle Crashers - To już druga świetna gra stworzona przez niewielki zespół The Behemoth (pierwsza to Alien Hominid). W tej oldschoolowej, przewijanej nawalance wcielasz się w jednego z czterech rycerzy i walczysz z chmarami przeciwników, używając kombinacji dwóch ciosów. Proste, ale wciągające po same uszy. Zwłaszcza, kiedy bawisz się w trybie kooperacji i twoi przyjaciele wcielają się w pozostałych z czwórki rycerzy.

Braid - Manipuluj upływem czasu, pomagając Timowi w podróży po innych światach i rozwiązywaniu zagadek, które pozwolą uratować księżniczkę! W każdym ze światów zdobędziesz nowe moce, które umożliwią ci zmianę biegu czasu na różne sposoby. W tej niezwykłej wizualnie grze platformowej musisz obserwować upływ czasu i korzystać z jego dziwnych właściwości, aby przejść na kolejny poziom.

Trials HD - Siadasz za kierownicą motocykla i twoim zadaniem jest jak najsprawniejsze pokonanie każdej z pięćdziesięciu zawartych w grze tras. Dostępne są dwa tryby zabawy - Race Mode oraz Skill Mode. W pierwszym musisz po prostu jak najszybciej przejechać tor, a w drugim zdobywasz punkty za wykonywanie powietrznych akrobacji. Jak już przygotowane przez twórców trasy ci się znudzą, możesz zaprojektować własne za pomocą edytora.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Czy gra Gears of War wchodzi w skład biblioteki tytułów Xbox LIVE Arcade?

2. Która z gier dostępnych na serwerach Xbox LIVE Arcade wywarła na Tobie największe wrażenie? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Xbox LIVE Arcade. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 listopada.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dwadzieścia pięć gier z serii Xbox LIVE Arcade:

- 5x Limbo

- 5x Castle Crashers

- 5x Braid

- 5x Shadow Complex

- 5x Trials HD

Sponsorem nagród jest firma Microsoft.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy