Reklama

Rage na Xboksie 360 bez cięć

Ograniczenia w pojemności nośników DVD nie wpłynęły na usunięcie jakiejkolwiek zawartości z Rage'a w wersji na Xboksa 360. Gra na konsoli Microsoftu będzie jednak wyglądała gorzej od wydań z PC i PS3.

Właściciele Xboksów 360 oczekujący na Rage'a mogą być spokojni - ich wersja nie straci żadnej zawartości w porównaniu z odpowiednikami z platform PC i PS3. Zapewnił o tym przedstawiciel studia id Software, Tim Willits. Zdradził równocześnie, że twórcy gry postanowili dokonać pewnych zmian z uwagi na ograniczoność pojemności dwóch płyt DVD, na których Rage ma trafić do właścicieli konsol Microsoftu.

"Wcześniej wspominałem, że pierwotnie planowaliśmy stworzyć 5 lub 6 mniejszych pustkowi, jednak później zdecydowaliśmy się na dwa większe" - tłumaczył Willits. "Powzięliśmy taką decyzję przede wszystkim z uwagi na dwie płyty DVD dla Xboksa 360. Poczuliśmy, że lepiej będzie umieścić po jednym wielkim środowisku na każdym krążku. Dzięki temu obędzie się bez wgrywania między poziomami. To znacznie lepsza decyzja bez względu na to o jakiej platformie mówimy" - kontynuował.

Reklama

Na koniec przemówienia Willits z pełną stanowczością podkreślił, że żadna zawartość nie została usunięta z Rage'a w wersji na Xboksa 360. Z entuzjazmem odniósł się także do podzielenia świata gry na dwa większe obszary. Jego zdaniem to znacznie lepsze rozwiązanie od umieszczenia w wirtualnej rzeczywistości kilku mniejszych nieużytków.

"Uważamy, że X360 to znakomita platforma do gier, która zapewni fantastyczne przeżycia związane z Rage'em" - zakończył Willits.

Warto jednak przypomnieć, że z uwagi na ograniczenia pojemnościowe Rage na Xboksie 360 będzie wizualnie przedstawiał się gorzej od bliźniaczych wersji z pecetów i PS3. To jedyne zmiany, jakie zawiera wydanie na konsoli Microsoftu w porównaniu do pozostałych wersji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy