Reklama

Promocja Microsoftu dla posiadaczy Xbox Live

Ostatnio na oficjalnym forum Xboxa 360 pojawiły się posty użytkowników, którzy pomimo posiadania jedynie srebrnego konta w usłudze Live mogli grać przez sieć razem z pecetowcami.

Do tej pory funkcja ta była dostępna jedynie dla osób, które opłaciły abonament za konto Gold. Informacja ta zainteresowała redaktorów z serwisu 1Up, którzy zwrócili się do Microsoftu z prośbą o wyjaśnienia.

W odpowiedzi usłyszeli, że w ramach akcji promocyjnej do chwili ukazania się kolejnej aktualizacji systemu Xboxa 360, czyli prawdopodobnie do jesieni, gigant z Redmond pozwoli na wspólną, darmową zabawę posiadaczom obydwu platform. Jak się okazuje, jest ona rozszerzeniem ostatniej inicjatywy Microsoftu dotyczącej zniesienia opłat za usługę Games for Windows Live.

Reklama

Oczywiście po zakończeniu promocji na multiplatformowym polu boju pozostaną tylko posiadacze PC oraz "złoci" konsolowy, trzeba też pamiętać, że podlegają jej jedynie tytuły umożliwiające taki rodzaj zabawy, czyli między innymi ShadowGround, Universe at War: Earth Assault i Lost Planet. Przedstawiciel Microsoftu potwierdził również, że z pewnością część opcji w usłudze Xbox Live pozostanie zarezerwowana tylko dla użytkowników płacących abonament.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy