Projekt Natal 2 w przygotowaniu?

Na rynku nie pojawił się jeszcze Projekt Natal (premiera pod koniec roku), ale to nie oznacza, że specjaliści Microsoftu siedzą z założonymi rękami - czyżby już powstawał Projekt Natal 2?

Projekt Natal oraz PlayStation Move to z pewnością najgorętsze premiery tegorocznej końcówki roku. Czyżby jednak Microsoft pracował już nad następcą swojego najmłodszego dziecka, które jeszcze nie ujrzało nawet światła dziennego.

Kiedy inwestujemy w sprzęt typu Projekt Natal to naturalnym jest, że myślimy o całej gamie produktów i w momencie kończenia prac nad pierwszą wersją, pracujemy także nad kolejnymi. Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki Microsoft traktuje tego typu projekty, powiedział w jednym z wywiadów Hsiao-Wuen Hon - szef azjatyckiego oddziału Microsoftu, zajmującego się opracowywaniem nowych technologii.

Reklama

Czy oznacz to, że w przygotowaniu jest już kolejna wersja Projektu Natal? Możemy być pewni, że jest w planach, a czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne zapewne zależy od wyników sprzedaży pierwszego Natala.

gram.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy