Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Project Natal zmieni nazwę na Kinect?

Pojawiły się przypuszczenia, jakoby nowatorskie urządzenie do sterowania ruchami miało zmienić nazwę właśnie na Kinect.

Microsoft już kilka miesięcy temu dał znać, że Project Natal to tylko robocza nazwa projektu. Być może na E3 poznamy tę prawdziwą, pod którą urządzenie trafi do sklepów. I być może będzie nią Kinect.

Reklama

Właśnie taką nazwę zarejestrował w urzędzie patentowym Microsoft. Jak głosi dokumentacja, została ona zastrzeżona dla urządzenia peryferyjnego i oprogramowania producenta. Jest więc bardzo prawdopodobne, że jest to nowe "imię" Natala (tym bardziej, że zgadza się znaczeniowo).

Potwierdzenia bądź zaprzeczenia tej informacji możemy się spodziewać podczas E3. To niemożliwe, aby Microsoft ominął taką okazję, aby pochwalić się tym, co piszczy w temacie Natala.

Project Natal (Kinect?) trafi do sprzedaży w październiku. Właśnie w sieci pojawiły się informacje, że w Szwecji będzie kosztował równowartość 200 dolarów (po przeliczeniu na nasze wychodzi jakieś 700 zł). Na jesień premierę swojego urządzenia do sterowania ruchem planuje także Sony - jego cacko, PlayStation Move, może znaleźć się w sklepach jeszcze wcześniej niż Natal.

Dowiedz się więcej na temat: urządzenie | Microsoft | Kinect

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje