Reklama

Premiera Double Fine Happy Action Theatre

Na rynku gier Xbox LIVE Arcade zagościła wczoraj najnowsza gra dedykowana dla sensora Kinect - Double Fine Happy Action Theatre - dostępna w cenie 800 punktów Microsoft.

Zastanawiacie się na pewno, czym ta gra różni się od innych tytułów dla Kinect, wykorzystujących ten sam system śledzenia ruchu gracza przed ekranem telewizora. Odpowiedź jest prosta - wszystkim!

Double Fine Happy Action Theatre została stworzona przez Tima Schafera, który przy użyciu sensora Kinect stworzył wirtualny pokój zabaw dla swojej córki. Ta gra, to zestaw ekscytujących zabaw, zaprojektowanych aby inspirować twórczość i wyobraźnię graczy w każdym wieku, od przedszkolaka po babcię i dziadka.

Każda z 18 dostępnych gier jest niczym nowa skrzynia pełna zabawek, które w unikalny dla siebie sposób reagują na zachowanie grającego.

Reklama

Inaczej niż wydane dotychczas na Kinect gry, tutaj nie ma ani menu, ani specjalnych, zdefiniowanych ruchów do nauczenia się. W tej grze nikt nie wygrywa, ani nie przegrywa. Liczy się tylko dobra zabawa.

Każdy gracz, który znajdzie się w polu widzenia sensora, zostanie natychmiast przeniesiony na ekran - i to nie jako awatar, a jego prawdziwa postać. Grać może jednocześnie do 6 osób, a otoczenie każdej mini-gry będzie automatycznie zmieniać się wraz z ich ruchem i zachowaniem, oraz reagować na nie w interesujący i niespodziewany sposób.

Pewnie nie sądziliście, że można bawić się w rzece lawy płynącej przez środek salonu, wybudować iglo z mebli i przeczekać w nim śnieżycę, albo w sekundę zamienić się w potwora, tratującego wyrastające na podłodze budynki. No więc można! W tej grze wszystko jest możliwe.

Zwiastun gry Double Fine Happy Action Theatre:

(informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje