Peter Molyneux o następnym Fable

Nieśmiałe doniesienia o trzeciej części Fable pojawiają się w sieci już od pewnego czasu.

Oliwy do ognia dolewa sam Peter Molyneux, rzucając tajemnicze komentarze i wypowiedzi mające zaintrygować miłośników jego twórczości.

Ostatnio było tak przy okazji zapowiedzianego drugiego dodatku DLC do Fable II. Dzięki See the Future będziemy mieli możliwość zobaczenia tego, co czeka nas w kolejnych odsłonach sagi. Teraz zaś Peter Molyneux powiedział te słowa: "Nie myślcie o Fable II jako o RPG - myślcie o niej jako o świecie Albionu. Na rynku jest nisza dla Fable, bo znajduje się tam i humor, i brytyjskość, i raczej będziemy się tego trzymać w przyszłości. A czy to będzie gra akcji, RPG, MMO czy jakiś inny gatunek - wciąż będziemy się tego trzymać". Podobno założeniem Lionhead jest nierobienie takich samych gier w ramach jednej marki - by nie znudzić graczy. Zatem można się spodziewać czegoś zupełnie nowego przy okazji Fable III.

Reklama

Świat Albionu nie jest przy tym jedynym miejscem, w jakie zaprosi nas drużyna Molyneux: jego studio tworzy zupełnie inny tytuł i podobno, gdyby to zależało od Petera, już byśmy zobaczyli, o co chodzi. "Kiedy spojrzycie na tę grę, powiecie - wow, jakie to niesamowicie proste, dlaczego tak długo to robiliście? Ale tym, co sprawia, że jest to tak trudne, jest właśnie uczynienie gry bardzo prostą, jednocześnie mając w tle tak niewiarygodną technologię." Zatem tradycyjnie - Microsoft nie pozwala ujawnić gry zbyt szybko, a Peter kusi tajemniczymi słowami. Trzeba czekać.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: doniesienie | Peter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy