Odcinkowy Fable III

Trzecia część serii, podobnie jak druga, zostanie podzielona na odcinki. Wszystkie z nich zostaną udostępnione w sieci Xbox Live.

Peter Molyneux zapowiedział, że twórcy i wydawca zdecydowali się na podobne rozwiązanie jak w przypadku jedynki. Poinformował o tym podczas przemówienia na imprezie o nazwie GameHorizon.

Fable III zostanie podzielone na odcinki i dystrybuowane w sieci Xbox Live. Oczywiście dotyczy to wyłącznie wersji na Xboksa 360. Pecetowcy otrzymają tylko standardowe, pudełkowe wydanie.

Jak będzie wyglądała rozgrywka podzielona na pierwsze odcinki? Najpierw pobierzemy pierwszy za darmo pierwszy odcinek, a po około godzinie zobaczymy napis: "dziękujemy za zagranie w pilota Fable III. Czy chcesz wydać dodatkowo 2-5 dolarów i kupić następny odcinek, czy od razu całość? Naciśnij <> i kontynuuj zabawę".

Reklama

Takie rozwiązanie wydawało się naturalne, skoro druga część, którą wydano właśnie w odcinkach i dystrybuowano przez sieć, osiągnęła przychód w wysokości 15 milionów dolarów. Sam pierwszy epizod (notabene - darmowy) pobrano 1,5 miliona razy.

Fable III ukaże się już jesienią. Peter Molyneux wspomniał, że oczekuje sprzedaży gry na poziomie 5 milionów egzemplarzy. Przychód, według jego obliczeń, ma wynieść około 150 milionów dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Live | Xbox | Peter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy