Reklama

O Fable 2 informacji kilka

Studio Lionhead wreszcie ujawniło datę premiery bardzo dobrze zapowiadającego się RPG-a, Fable 2.

Na dodatek pokazano zawartość edycji limitowanej gry oraz zdradzono, co oznacza tajemnicze "coś z innego świata".

Peter Molyneux już chyba wystarczająco dokładnie opowiedział graczom o psie z Fable 2 i o tym dlaczego jest on tak wspaniały. Choć studio Lionhead wiadrami wylewało do prasy szczegóły i filmiki dotyczące tej produkcji, to wciąż nieznana była data premiery oraz co znajdziemy w limitowanym wydaniu gry. Teraz już wiadomo co i jak.

Otóż premiera Fable 2 w Stanach została wyznaczona na 21 października, a w Europie na 24 października. W skład edycji limitowanej wchodzi całkiem sporo dodatków: DVD z filmem o tworzeniu gry (tak, to oznacza Petera Molyneux opowiadającego o tym jak wspaniały jest ten cholerny pies), bonusowa zawartość (lochy, broń oraz coś z innego świata; o tym ostatnim nieco niżej), kod na 48 godzin złotego XBL (w polskim wydaniu zapewne tego nie uświadczymy), 5 ozdobnych kart oraz figurka Hobbe. Co do polskiego wydania, na razie brak informacji na jego temat.

Reklama

Na wspomnianej wcześniej liście figuruje "coś z innego świata". O czym mowa? O postaci... Master Chiefa. Jak widać i on wpadnie do gry przekonać się na własne oczy, jak sprawuje się ten gloryfikowany przez Molyneux pies.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje