Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe Gears of War w polskich rękach

People Can Fly, studio Adriana Chmielarza, które spłodziło jedną z najlepszych strzelanin w historii (Bulletstorm) pracuje nad nowym Gears of War.

I to już tym razem nie są żadne plotki, tylko informacja potwierdzona przez szefa Epic Games, Mike'a Cappsa. Adrian Chmielarz spytany przez naczelnego Kotaku na Twitterze, czy People Can Fly będzie odpowiedzialne za nowe Gears of War... nie odpowiedział.

Reklama

Odpowiedział za niego Mike Capps, szef Epic Games, krótką wiadomością, która brzmiała tak: "RT "@stephentotilo: @adrianchm Do I detect People Can Fly involvement?" YES YES YES".

(W tłumaczeniu na język nie-twittera: Stephen Totilo zapytał Chmielarza czy wyczuwa w nowym Gears of War rękę People Can Fly, na co Capps odpowiedział: "TAK TAK TAK!").

Chmielarz skomentował to słowami: "Ja wyczuwam zawał serca PR-owców Epic".

Ale szybko skasował tę wiadomość. To jak, prawdopodobnie prequel Gearsów powstanie w polskim studiu? Radość!

Swoją drogą magazyn Game Informer pochwalił się "historią z okładki" z następnego numeru. 4 czerwca (a więc wraz ze startem targów E3) pojawi się nowe wydanie, w którym gwoździem programu będzie materiał poświęcony nowej odsłonie Gears of War.

Opublikowano także okładkę (fragment możecie zobaczyć u góry), która nie zdradza wiele - trudno powiedzieć, który bohater stoi pośrodku, zaś dwaj jegomoście po bokach dali się sfotografować w hełmach.

Nintendo skutecznie walczy z piractwem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje