Reklama

No More Heroes na PS3 i X360!

Pierwsza część serii No More Heroes, związanej do tej pory wyłącznie z Wii, doczeka się rozbudowanego portu na PS3 i Xboksa 360.

Czerwcowe zapowiedzi Goichiego Sudy - szefa studia Grasshopper Manufacture - sprawdziły się szybciej, niż się spodziewano. Nowy numer magazynu Famitsu ujawnił, że ten developer zajmuje się obecnie nie tylko grą No More Heroes 2: Desperate Struggle na Wii, ale i... konwersją części pierwszej na PlayStation 3 i Xboksa 360!

Wersja HD będzie mieć podtytuł Heroes Paradise i wyróżni się od starszej siostry nie tylko lepszą grafiką. Wiadomo na razie o dodaniu pełnego dubbingu i trybu "Very Sweet Mode", w którym postacie kobiece występują w skąpych kostiumach... Historia przedstawiona w NMH również może doczekać się pewnych zmian (nowi bohaterowie).

Reklama

Jeśli chodzi o sterowanie, to na razie nie wiadomo, czy studio zamierza zamienić znane z oryginału machanie Wiilotem na obsługę Natala Microsoftu i/lub "różdżki" Sony. Biorąc pod uwagę termin premiery gry, najbardziej prawdopodobne wydaje się jednak skorzystanie ze standardowych kontrolerów - No More Heroes: Heroes Paradise pojawi się w Japonii 25 lutego 2010. Kiedy na Zachodzie? Oby niedługo później.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje