Reklama

Niech moc będzie z twoją konsolą Xbox 360

Firmy Microsoft i LucasArts zaprezentowały konsolę Xbox 360 w limitowanej edycji Star Wars, oraz ujawniły nowy tryb w grze Kinect Star Wars - Podracing Mode.

Wczoraj, w trakcie prelekcji odbywającej się w ramach 41. Comic-Con International, Microsoft przy współpracy z LucasArts zaprezentował specjalną, limitowaną edycję konsoli Xbox 360 z sensorem Kinect przyozdobioną specjalnym tematem graficznym zainspirowanym niezapomnianym duetem droidów R2-D2 i C-3PO. Publiczność miała też szansę zobaczyć po raz pierwszy nowy tryb Podracing Mode w grze Kinect Star Wars.

Kinect Star Wars pozwala graczowi zagłębić się w uniwersum Star Wars w niespotykany dotąd sposób. Dzięki możliwościom technologii Kinect dla Xbox 360, Kinect Star Wars pozwala na przeżycie całym ciałem treningu Jedi, poczucie sensacji posługiwania się Mocą i doświadczenia na własnej skórze walki na miecze świetlne.

Reklama

Podracing Mode

Podczas targów E3 zaprezentowany został tryb Jedi Mode. Idealnie wyważona mieszanka czystej rozgrywki i pięknej grafiki pozwala graczom poczuć się jak prawdziwy Rycerz Jedi, dzięki możliwości posługiwania się mieczem świetlnym i korzystania z Mocy w trakcie najlepiej znanych scen z filmów. Podracing Mode umożliwia wcielenie sie w kierowcę jednego z wielu znanych z Gwiezdnych Wojen podów (i innych możliwych do odblokowania pojazdów), oraz walkę o najlepsze miejsce na podium w wyścigu Boonta Eve.

Limitowana edycja konsoli Xbox 360 Kinect Star Wars

Pierwszy w historii specjalny zestaw konsoli Xbox 360 z sensorem Kinect zawiera limitowaną edycję niebiesko-białej konsoli, wzornictwem przywodzącej na myśl kultowego astrodroida R2-D2, specjalny bezprzewodowy kontroler Xbox 360 inspirowany droidem protokolarnym C-3PO i biały sensor Kinect. Bundle pojawi się na rynku wraz z grą Kinect Star Wars w trakcie tegorocznego okresu świątecznego.

W skład zestawu wejdą:

- Gra Kinect Star Wars

- Limitowanej edycji niebiesko białek konsoli Xbox 360 ze specjalnymi dźwiękami, inspirowanej droidem R2-D2

- Biały sensor Kinect

- Specjalny bezprzewodowy kontroler Xbox 360 inspirowany droidem C-3PO

- 320 GB dysk twardy

- Przewodowy headset Xbox 360

- Gra Kinect Adventures

- Ekskluzywne materiały do pobrania

(Microsoft Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje