Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

"Nie" dla przeglądarki internetowej na Xboxie 360

Aaron Greenberg właśnie pozbawił złudzeń wszystkich posiadaczy konsoli Xbox 360, którzy liczyli, że w niedalekiej przyszłości dostaną uaktualnienie zawierające funkcję wyszukiwarki internetowej.

Wypowiadając się na łamach magazynu Edge, Greenberg stwierdził: "Naprawdę wierzymy, że przeglądanie stron internetowych na ekranie telewizora jest kiepskim rozwiązaniem, a prawdziwe wyzwanie stanowi odpowiednia optymalizacja internetowych doświadczeń ze standardami domowego salonu. Właśnie taką zasadą kierowaliśmy się przy tworzeniu Netflixa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby za pomocą PlayStation 3 skorzystać z wszystkich opcji, jakie oferuje Facebook, ale już sama nawigacja to absolutny koszmar".

Reklama

"Nie chodzi tu o niechęć do konkurencji, gdyż sprzęt Sony posiada wiele opcji, które bardzo przypadły mi do gustu, jednak niestety przeglądanie witryn nie zalicza się do tej listy. Pragniemy, aby doświadczenia związanie z internetem, jakie dostarczamy, były dopracowane w najmniejszym calu i dostosowane do potrzeb użytkowników naszej konsoli" - dodał Greenberg.

Cóż, przynajmniej wiemy na czym stoimy. A jakie jest wasze zdanie? Czy przeglądarka internetowa to opcja, która mimo wszystko powinna zostać zaimplementowana w systemie konsoli Microsoftu?

Dowiedz się więcej na temat: xbox 360 | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje