Reklama

Natal najbardziej ekscytującym projektem MS

Steve Ballmer podczas poniedziałkowego wystąpienia w Bogocie stwierdził, że Natal może być najbardziej ekscytującym projektem Microsoftu w tym roku.

Prezes Microsoftu wypowiedział się w następujący sposób o Natalu:

"Być może najbardziej ekscytująca rzecz, jaką wprowadzimy na rynek w tym roku, to twór naszej grupy odpowiedzialnej za gry wideo. Możecie się zastanawiać, dlaczego mówię o grach wideo do grupy prezesów. To dlatego, że ta technologia jest naszym oczkiem w głowie i będziemy obserwowali, jak już niebawem zacznie wkraczać do naszych żyć.

To technologia, którą nazywamy Natal. To mała kamerka z mikrofonem, którą kładziesz na telewizorze. Dzięki niej nie musisz już używać pilota. Jeśli zechcesz przełączyć kanał, wystarczy odpowiedni gest. Natal go rozpozna, podobnie jak twój głos. Chcesz włączyć kanał sportowy, proszę bardzo. Chcesz zagrać w grę, śmiało."

Reklama

Ballmer mówił na temat Natala dużo więcej, ale zasadniczo całość można ograniczyć do jednego zdania - Microsoft wierzy, że jego nowa technologia zrewolucjonizuje ludzkie życie. Nawet jeśli trochę z tym przesadza, to i tak bez wątpienia jest na co czekać.

Natal będzie tematem głównym jednego z dni Microsoftu podczas czerwcowych E3.

Technologia ma zawitać do sklepów pod koniec roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje