Reklama

MX vs. ATV: Alive z miesiącem premiery

Wiemy już w jakim miesiącu na sklepowe półki trafi gra wyścigowa MX vs. ATV: Alive.

Koncern THQ ujawnił nazwę miesiąca w jakim dojdzie do premiery wyścigowego tytułu MX vs. ATV: Alive. Przyznać trzeba, że nie przyjdzie nam zbyt długo na ten moment czekać. Gra ma bowiem pojawić się na sklepowych półkach już w maju tego roku! Zgodnie z tym co już zapowiedziano, produkcja przygotowywana jest z myślą o użytkownikach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

THQ zapowiedziało również, że zgodnie z ich nowa polityką wydawniczą gra zostanie wypuszczona po nieco mniejszej cenie względem konkurencji. Znajdzie to swoje odbicie w ograniczonej ilości opcji w podstawce, które firma będzie stopniowo nadrabiać gęsto wydawanymi płatnymi DLC. Czas pokaże, na ile takie rozwiązanie będzie się sprawdzać.

Reklama

MX vs. ATV: Alive to kolejna po MX vs. ATV Reflex odsłona gry wyścigowej spod logo THQ. Autorzy obiecują znacznie ulepszony silnik odpowiadających za fizykę, bardziej płynne sterowanie oraz ogromny wpływ naszych poczynań na otoczenie.

Wszystko to przyjdzie nam ocenić już za niespełna cztery miesiące. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że zespół programistów stanie na wysokości zadania i otrzymamy produkt lepszy od poprzedniej odsłony cyklu.

Dowiedz się więcej na temat: półki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje