Reklama

Microsoft z dwiema rewelacjami na E3?

Źródło powołujące się na bliski kontakt z Microsoftem zdradziło jednemu z brytyjskich serwisów, że gigant z Redmond zaprezentuje dwa hity przeznaczone na Xboksa 360 na tegorocznych targach E3.

Oba mają rzekomo trafić do sprzedaży pod koniec bieżącego roku.

Targi E3 2008, choć nie będą cechowały się takim rozmachem, jak w latach wcześniejszych, okażą się zapewne prawdziwą kopalnią rewelacji na temat nowych gier. W sieci pojawiły się spekulacje, że Microsoft podczas swej konferencji zaplanowanej na 14 lipca wyciągnie dwa asy z rękawa. Jakie? Tego tajemniczy informator związany blisko z gigantem z Redmond nie chciał zdradzić. Jak podaje brytyjski serwis CVG, oba hity zostaną włączone do tegorocznego kalendarza wydawniczego amerykańskiego giganta. Trudno na razie określić, czy będą to zapowiedzi zupełnie nowych tytułów, czy tych już znanych. Warto bowiem przypomnieć, że takie produkcje, jak Alan Wake czy Halo Wars wciąż nie mają określonego terminu wydania.

Reklama

Tajemniczy informator doniósł, że jedna z gier, jakie Microsoft zaprezentuje na E3 będzie wykorzystywała tzw. X360mote. Kontroler ruchu do Xboksa 360 nie został co prawda oficjalnie zapowiedziany, ale do jego premiery według pogłosek krążących po sieci miałoby dojść pod koniec roku (podobnie jak obu omawianych wyżej tytułów).

Gdyby spekulacje o kolejnych dwóch asach w talii Microsoftu okazały się prawdą, właściciele Xboksów 360 mieliby wręcz przepełnioną drugą połówkę bieżącego roku. Przypomnijmy, że w tym okresie na platformie giganta z Redmond pojawią się takie hity, jak Banjo-Kazooie, Fable 2 czy Gears of War 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje