Reklama

Microsoft nadal myśli o filmie na podstawie Halo

O ekranizacji przygód Master Chiefa plotkuje się już od dawna, jednak konkretów nie mamy w tej kwestii żadnych. Niemniej jednak Microsoft wciąż chce, aby ten film powstał.

"Nadal chcemy przenieść Halo na wielki ekran. Mamy naprawdę mnóstwo materiałów i całą dokumentację, która jest wystarczająca do tego, aby nakręcić film" - oznajmił Frank O'Connor z Microsoftu. Zapowiada się więc, że film w końcu powstanie, choć trudno przewidzieć kiedy.

Uniwersum Halo zostało już tak mocno rozwinięte (nie tylko przez gry, ale i przez komiksy itd.), że stworzenie głębokiego obrazu kinowego powinno być tylko formalnością. Jeśli udałoby się do prac nad nim zaangażować, tak jak plotkowano jeszcze niedawno, Petera Jacksona, to mielibyśmy przebój murowany. Czekamy niecierpliwie na kolejne wieści w tej sprawie.

Reklama

Natomiast lada dzień ukaże się kolejna gra z cyklu Halo, a konkretnie Halo: Reach, będąca prequelem dla pierwszej odsłony serii. Jej premierę Microsoft ustalił na 14 września. Oczywiście produkcja, przynajmniej na razie, będzie dostępna tylko na Xboksie 360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy