Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Microsoft będzie rozdawał prezenty

Microsoft szykuje nowy program lojalnościowy dla osób korzystających z usługi Xbox Live.

Na razie zaproszono do niego garść wybrańców.

Reklama

W skrzynkach pocztowych wybranych graczy na całym świecie pojawiły się zaproszenia do udziału w tajemniczym programie lojalnościowym Microsoftu. Dotyczy on osób korzystających z usługi Xbox Live i wiąże się z pilotażowym wprowadzeniem systemu nagród. Zapisy do programu trwały bardzo krótko i kończą się już dziś.

W mailu gracze są pytani, czy chcą otrzymywać "fajne rzeczy", a całość napisana jest językiem skierowanym zdecydowanie do młodszej części populacji. Nie wiadomo na razie cóż to za prezenty szykuje Microsoft. Wśród spekulacji pojawiają się punkty Microsoftu, przedłużenia złotego abonamentu, dodatki do gier, a nawet kody na pełne produkty rozprowadzane w usłudze Xbox Live Marketplace.

Microsoft na razie odmówił komentarzy w tej sprawie. Sytuacja wygląda na podobną do tej z programem Sony o nazwie PS Thanks, który ciągle owiany jest mgłą tajemnicy. Tak czy inaczej warto zajrzeć do swojej skrzynki pocztowej, czy nie czeka tam na nas zaproszenie do otrzymania "fajnych rzeczy". Poinformujemy niezwłocznie, gdy tylko dowiemy się, co kryje się za tym sformułowaniem.

Dowiedz się więcej na temat: Live | Xbox | prezenty | program lojalnościowy | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje