Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mass Effect 3 w polskiej kinowej wersji językowej!

Od wczoraj w największych polskich sklepach internetowych można składać zamówienia przedpremierowe na edycje kolekcjonerską Mass Effect 3. Przy okazji na jaw wyszły informacje o rodzimej wersji gry, która nie będzie w pełni zlokalizowana.

Na kartach katalogowych Mass Effecta 3 w największych sklepach internetowych (chociażby w Ultimie) w sekcji dotyczącej wersji językowej gry pojawiła się informacja, że będzie ona dostępna w wydaniu kinowym.

Reklama

Oznacza to, że zostaną zlokalizowane same napisy. Rewelacje te potwierdził nam przedstawiciel polskiego oddziału Electronic Arts.

To spora niespodzianka - pierwsze dwie części serii doczekały się bowiem pełnej polskiej wersji, gdzie głosom bohaterom użyczyli rodzimi aktorzy. Z drugiej strony EA Polska najprawdopodobniej zdecydowała sie na ten krok po problemach, jakie pojawiły się w przypadku dodatków DLC do "dwójki".

Przypomnijmy, że nie zostały one zlokalizowane z powodów "technicznych", choć istnieje spore prawdopodobieństwo, że po prostu firma musiałaby ponownie zaangażować aktorów, co nie było opłacalną inwestycją.

Podobnie było w przypadku Dragon Age'a II, który - w przeciwieństwie do pierwszej części - ukazał się w polskiej kinowej wersji językowej, co umożliwiło bezproblemową lokalizację dodatków DLC.

Dowiedz się, czy Mass Effect 3 definitywnie zakończy historię Sheparda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje