Konkurs: Gears of War 3

Przedstawiamy kolejny konkurs, w którym możecie wygrać cenne nagrody! Jak wszystkim wiadomo, 20 września na sklepowe półki trafi długo oczekiwana przez graczy na całym świecie kolejna odsłona kultowej serii na konsolę Xbox 360, czyli Gears of War 3.

Z okazji zbliżającej się premiery gry wraz z jej dystrybutorem, firmą Microsoft, pragniemy zaprosić was do konkursu, w którym do wygrania jest 15 egzemplarzy gry Gears of War 3 na konsolę Xbox 360.

O grze:

Nadeszła chwila, aby zakończyć sagę. Ponad siedem lat temu, Epic Games i Microsoft wprowadzili Marcusa Fenixa oraz jego kompanów do świata Xbox 360. 20 września 2011 roku, ich historia zatoczy koło, wraz z premierą gry Gears of War 3, w której członkowie drużyny Delta podejmą ostatnią walkę o ratunek planety i całej ludzkości... lub zginą próbując.

Opowiadana historia toczy się 18 miesięcy po wydarzeniach z Gears of War 2, których elementem kulminacyjnym był upadek Jacinto, najważniejszego miasta-fortecy ludzkości na planecie Sera. Marcus, Baird, Dom i reszta kompanii kontynuują walkę o przetrwanie ludzkości walcząc z rasą zwaną Szarańczą i stawiając czoła nowemu zagrożeniu z wnętrza planety w pasjonującej kampanii.

Reklama

Oto, czego możesz spodziewać się po trzeciej odsłonie serii Gears of War:

- Filmowej fabuły, która porwie graczy w intensywnej grze akcji.

- Rozgrywki 5 na 5 w trybie multiplayer jak również trybu kooperacji dla 4 graczy w trybie kampanii.

- Nowych trybów rozgrywki wieloosobowej, w tym "Beats Mode" - oferujący zwrot w grze, pozwalając Ci wcielić się w hordę Szarańczy z całym dobrodziejstwem inwentarza.

- Nowych map, w tym: Trenches, na której szalejąca burza piaskowa ogranicza widoczność, a także Overpass, Mercy, Checkout i Thrashball.

- Nowych broni, w tym: Bayonet Charge, Retro Lancer, Sawed-off Shotgun, OneShot (ciężki karabin snajperski, którego pocisk potrafi przebić się przez tarczę lub osłonę zaskakując przeciwnika efektem w postaci nagłego zgonu), Incendiary Grenade, Digger Launcher a także kilka subtelnych zmian w starym i lubianym orężu w postaci Hammerburst i Classic Lancer. Nie zapomnij też, że każda z broni ma swój własny, unikalny sposób egzekucji konających wrogów!

Wydana przez Microsoft Game Studios seria Gears of War zdobyła ponad 50 nagród dla Gry Roku oraz znalazła ponad 13 milionów nabywców na całym świecie, na zawsze zmieniając scenę gier z gatunku TPS obecnej generacji. Gears of War, jedna z najlepiej sprzedających się serii Xbox wszechczasów, dostępna jest wyłącznie na konsolę Xbox 360, a tryb wieloosobowy czyni z niej jeden z najpopularniejszych tytułów w usłudze Xbox LIVE.

Gra Gears of War 3 stanowi zakończenie trylogii jednej z najpopularniejszych sag w historii gier wideo. Na grę Gears of War 3 zostało złożonych ponad milion zamówień przedsprzedażowych, czyniąc z niej najszybciej sprzedającą się w przedsprzedaży grę na Xbox 360, w historii tej platformy.

Zwiastun z gry Gears of War 3:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. W jakim miejscu rozpoczyna się fabuła trzeciej części Gears of War?

2. Którą odsłonę Gears of War uważasz za najlepszą? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Gears of War 3". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 września.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka piętnaście egzemplarzy gry Gears of War 3 na konsolę Xbox 360!

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Microsoft Polska.

Zobacz, jaką ocenę wystawiliśmy grze Gears of War 3

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy