Reklama

Konkurs: Forza Horizon

Sezon letni już oficjalnie za nami i powoli trzeba zacząć myśleć o garażowaniu swoich kabrioletów na okres zimy. Pomimo tego, że na zewnątrz coraz wcześniej robi się ciemno, a aura pogodowa nie napawa optymizmem, to mamy dobrą wiadomość...

...Microsoft znalazł sposób na to, jak wyrwać nas z jesiennej melancholii i zapewnić tony godzin czystej rozrywki w najlepszym wydaniu! Dzięki najnowszej odsłonie kultowych wyścigów z serii Forza wcale nie musimy ze smutkiem i tęsknotą spoglądać na swoje sportowe fury zza okna. Panowie z Turn 10 odwalili kawał dobrej roboty, przez co w sposob płynny i bezbolesny możemy zasiąść za kierownicami swoich ulubionych samochodów i dla odmiany ścigać się po bogatych w piękne krajobrazy drogach stanu Kolorado.

To była pierwsza wiadomość, jaką mieliśmy wam do przekazania. Druga powinna spodobać się wam jeszcze bardziej, gdyż dzięki uprzejmości polskiego oddziału firmy Microsoft mamy do rozdania trzy Limitowane Edycje Kolekcjonerskie gry Forza Horizon, która dzisiaj ma swoją oficjalną premierę. Zapraszamy!

Reklama

O grze:

Forza Horizon to kontynuacja kultowej serii wyścigowej na platformie Xbox. Tym razem w grze zastępujemy wyścigi na torach, jazdą bez ograniczeń po drogach otwartego świata.

Wsiadając za kółko i bierzemy udział w festiwalu Horizon - święcie doskonałej muzyki, fanatyków czterech kółek i miłośników dobrej zabawy.

To także jazda najlepszymi samochodami świata po rozległych, zapierających dech w piersiach terenach w Kolorado. Na festiwalu Horizon nie chodzi tylko o ściganie się, ale o robienie tego z klasą. Nie o zdobycie tytułu mistrza, ale o zdobycie szacunku. Forza Horizon to nie wyścigi, to styl życia!

Limitowana Edycja Kolekcjonerska gry Forza Horizon otwiera natychmiastowy dostęp do statusu VIP. W ramach pakietu, gracze otrzymają również:

- Stylizowane, metalowe opakowanie Steelbook;

- Specjalną przepustkę Festival Ticket, otwierającą dostęp do ekskluzywnej zawartości dodatkowej w Xbox LIVE;

- Dodatek premierowy zawierający 5 samochodów do gry;

- Pakiet pięciu schematów malowania samochodów;

- Pakiet Forza Horizon Accelerator.

Standardowe wydanie gry Forza Horizon dostępne jest w pełnej, polskiej wersji językowej - zawierającej lokalizowane dialogi oraz napisy. Z kolei Edycja Limitowana występuje w oryginalnej wersji angielskiej.

Premierowy zwiastun gry Forza Horizon:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Którą częścią w całej wyścigowej serii Forza jest najnowsza odsłona z podtytułem Horizon?

2. Napisz, jaki samochód jest twoim marzeniem i od czego zacząłbyś jego tuning. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Forza Horizon". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 listopada.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają trzy egzemplarze kolekcjonerskiej wersji gry Forza Horizon na konsolę Xbox 360!

Sponsorem nagród jest firma Microsoft.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy