Reklama

Konkurs Fable II

Wygraj niesamowitą przygodę życia!

Dzisiejszy dzień jest dniem wyjątkowym. Jak każdemu, dobrze zorientowanemu graczowi wiadomo, dzisiaj nastąpiła długo oczekiwana premiera kontynuacji słynnej gry z gatunku RPG, stworzonej przez mistrza Petera Molyneuxa. Z tej okazji wraz z dystrybutorem gry, firmą Microsoft, pragniemy zaprosić was do konkursu, w którym do wygrania jest 15 sztuk gier Fable 2 w wersji na konsolę Xbox 360.

O grze

Fable 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsolę Xbox 360. Autorzy dopracowali błędy poprzedniej części i dostarczyli jeden z ciekawszych tytułów w gatunku RPG.

Świat Albionu zmienił się nie do poznania. Po kilkuset latach próżno szukać herosów, wykonujących bohaterskie czyny, gdyż zostali oni zapomniani i stali się częścią legend i mitów. I właśnie tutaj my wkraczamy do akcji.

Reklama

Przed rozpoczęciem rozgrywki czeka nas wybór płci naszego bohatera. Początek gry to dzieciństwo, które wprowadza nas w realia gry. Uczy nas walczyć, rozmawiać i wykonywać zadania. Stajemy przed pierwszymi wyborami, które mogą być dobre lub złe. Szybko okazuje się więc, że nawet najdrobniejszy uczynek może mieć ogromne konsekwencje w przyszłości. Dlatego warto zastanawiać się nad każdym krokiem, który później może wpłynąć na reakcje mieszkańców na naszą postać.

Fable 2 stawia na poczucie humoru, więc nie znajdziemy tu patetycznych tekstów. Poza głównym wątkiem czekają na nas liczne zadania poboczne, kilka dodatkowych zawodów do wykonania, a nawet możliwość wykupienia domu i założenia rodziny. Jednak podstawa to misje, w których walczymy z najróżniejszymi przeciwnikami. Tutaj doskonale sprawdza się nowy system walki, który umożliwia wykonywanie większości ataków przy pomocy tylko jednego przycisku. Kolejna nowość to pies, który stanie się Waszym najlepszym przyjacielem.

Piękny świat Fable 2 zachwyci Was od pierwszych minut. Projekty postaci i budynków to nadal bajkowy klimat, choć już nieco mniej nawiązujący do średniowiecza. Podobnie ma się sprawa strojów i broni w grze. Wszystkim powinna przypaść do gustu ścieżka dźwiękowa, która tworzy wyjątkowy nastrój gry. Z kolei głosy postaci to prawdziwe mistrzostwo świata. Nagrano setki dialogów, dzięki czemu każdy bohater wyróżnia się ciekawym charakterem.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czy Twoim zdaniem podejmowane przez głównego bohatera decyzje wpływają na całe otoczenie?

Wyślij SMS na numer 7252 o"treści: GRY.FABLE.TAK lub GRY.FABLE..NIE

Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 z"VAT.

Konkurs przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 15 kopii gier Fable 2 na konsolę Xbox 360.

Sponsorem nagród jest firma Microsoft.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje