Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Koniec Xbox 360 Core?

Znów możemy poplotkować na temat najsłabszego modelu Xboxa 360, który zdaniem wielu, przysparza firmie z Redmond więcej problemów niż korzyści.

W sieci pojawiła się grafika, która przedstawia modele Xboxów, które trafią na europejski rynek po obniżce ceny. Zobaczymy na niej Elite'a, Premium i nowy twór o nazwie Arcade. Ten ostatni według plotki zastąpić ma znaną graczom wersję Core.

Reklama

Ponoć po faceliftingu znajdziemy w nim wyjście HDMI, bezprzewodowego pada i pięć darmowych gier Live Arcade. Wciąż jednak nie ma mowy o twardym dysku. Czy ten model konsoli zobaczymy wkrótce w sklepach przekonamy się zapewne na dniach. Lepszym pytaniem będzie jednak to czy kogokolwiek zainteresuje Xbox 360 bez jakiegokolwiek twardego dysku i czy ta mała zabawa w zmiany nazw ma jakikolwiek sens?

Dla nas firma z Redmond mogłaby już się przyznać, że wypuszczanie Core'a nie było do końca udanym pomysłem i trzeba go cofnąć z rynku. Skoro tracą milard dolarów na program przedłużonej gwarancji na swoje konsole, to równie dobrze mogą zaoferować jakąś super wymianę dla tych pięciu osób, które kupiły najtańszą wersję 360tki.

Dowiedz się więcej na temat: Redmond | Xbox | 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje