Kogo wkurzy Peter Molyneux?

W przyszłym tygodniu Fable III zostanie zaprezentowane na imprezie X10. Okazuje się, że Peter Molyneux i spółka zabierają do San Francisco grę niemalże skończoną.

Fable III jest już bliskie osiągnięcia swego ostatecznego kształtu - zdradził ostatnio Peter Molyneux. Wieści te są dość zaskakujące, zwłaszcza, że premiera wstępnie przewidziana jest na drugą połowę bieżącego roku. Trudno jednak spodziewać się, że pomimo rychłego zakończenia prac nowe dzieło Lionheadu trafi na półki sklepowe wcześniej. Wszystko przez to, że gra ma współgrać z nową technologią Microsoftu, Projektem Natal.

Kilka dni temu zostaliśmy zapewnieni, że Fable III pojawi się na imprezie X10. Jak dowiadujemy się z lektury jednego z wywiadów, Peter Molyneux zamierza zapowiedzieć tam całe mnóstwo nowych elementów, jakie ma dostarczyć kolejny diament w jego koronie. Jak przyznaje sam szef Lionheadu, wkurzy to wiele osób. Co dokładnie Piotruś ma na myśli? Przekonamy się o tym już niebawem. Wspomniane wydarzenie rozpocznie się 11 lutego w San Francisco.

Reklama
gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: San Francisco | Peter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy